LINYI XINFENGRUI AKILLI EKİPMANLARI LTD. ŞTİ.Çin: +8613764940278Kahire: +201112487222WhatsApp ↗
Ağaç İşleme Makineleri

STMDRAGON STM-1332-12+1 2-Layer Veneer Roller Dryer Machine

STMDRAGON STM-1332-12+1 is a continuous 2-layer roller veneer dryer designed for efficient drying of plywood core and face veneers. With a 2800 mm working width, 24 m heating section, 2 m cooling section, 1.5–15 m/min transport speed, and approximately 2.4 m³/h drying capacity, it is suitable for continuous plywood and veneer production lines.

YapılandırmaÖzel
Çalışma boyutuTalep üzerine
KontrolPLC
İhracatFOB / CIF
Teklif İste →
Fabrika Onaylıİhracata HazırSatış Sonrası Destek
Teknik özellikler

Technical specifications: STMDRAGON STM-1332-12+1 2-Layer Veneer Roller Dryer Machine

ModelSTM-1332-12+1
Makine Türü2-Layer Veneer Roller Dryer
Working Width2800 mm
Working Layers2
Heating Section24,000 mm
Cooling Section2,000 mm
Veneer Transportation Speed1.5–15 m/min
Roller Spacing333 mm
Total Installed Power108 kW
Transport Motors7.5 kW × 2 = 15 kW
Heating Motors7.5 kW × 12 = 90 kW
Cooling Motor3 kW × 1 = 3 kW
Heating MediumSaturated steam or heat conduction oil
Saturated Steam Pressure0.6–1.0 MPa
Drying Temperature140–160°C with saturated steam / 160–190°C with heat conduction oil
Steam ConsumptionApproximately 2700 kg/h
Heat Conduction Oil RequirementApproximately 1,600,000 kcal/h
Veneer DensityApproximately 590 kg/m³
Suitable Veneer Thickness1.5–4.5 mm
Initial Veneer MoistureApproximately 60%
Final Veneer Moisture10% ± 2%
Load RatioApproximately 85%
Drying CapacityApproximately 2.4 m³/h
Overall Machine Size36,120 × 4,450 × 2,800 mm
Total Machine WeightApproximately 56,000 kg
FeedingWith automatic feeding
This product requires shippingYes
Approx. Shipping Weight123,459 lbs
Approx. Shipping Length1,422 in
Approx. Shipping Width175 in
Approx. Shipping Height110 in
Gönderim Süresi7–30 Days according to the supplied information
Packing DimensionsTo Be Confirmed before final freight calculation
Production/Handling TimeTo Be Confirmed for the exact STM-1332-12+1 configuration
Garanti1 Yıl.
Uygulamalar

Applications: STMDRAGON STM-1332-12+1 2-Layer Veneer Roller Dryer Machine

TheSTMDRAGON STM-1332-12+1 2-Layer Veneer Roller Dryer Machine is a continuous industrial drying system designed for plywood core veneer and other veneer processing applications. It uses roller transportation through dedicated heating and cooling sections to reduce veneer moisture content efficiently and consistently.

The machine provides a 2800 mm working width and a two-layer working configuration. Its heating section consists of 12 × 2000 mm sections with a total heating length of 24,000 mm, followed by a 2000 mm cooling section. Veneer transportation speed can be adjusted from 1.5 to 15 m/min according to production requirements.

Key Technical Details:

  1. Model: STM-1332-12+1
  2. Makine Türü: 2-Layer Veneer Roller Dryer
  3. Working Width: 2800 mm
  4. Working Layers: 2
  5. Heating Section: 24,000 mm
  6. Cooling Section: 2,000 mm
  7. Veneer Transportation Speed: 1.5–15 m/min
  8. Roller Spacing: 333 mm
  9. Total Installed Power: 108 kW
  10. Transport Motors: 7.5 kW × 2 = 15 kW
  11. Heating Motors: 7.5 kW × 12 = 90 kW
  12. Cooling Motor: 3 kW × 1 = 3 kW
  13. Heating Medium: Saturated steam or heat conduction oil
  14. Saturated Steam Pressure: 0.6–1.0 MPa
  15. Drying Temperature: 140–160°C with saturated steam / 160–190°C with heat conduction oil
  16. Steam Consumption: Approximately 2700 kg/h
  17. Heat Conduction Oil Requirement: Approximately 1,600,000 kcal/h
  18. Veneer Density: Approximately 590 kg/m³
  19. Suitable Veneer Thickness: 1.5–4.5 mm
  20. Initial Veneer Moisture: Approximately 60%
  21. Final Veneer Moisture: 10% ± 2%
  22. Load Ratio: Approximately 85%
  23. Drying Capacity: Approximately 2.4 m³/h
  24. Overall Machine Size: 36,120 × 4,450 × 2,800 mm
  25. Toplam Makine Ağırlığı: Approximately 56,000 kg
  26. Feeding: With automatic feeding

Applications:

The STM-1332-12+1 is designed for plywood manufacturing lines, core veneer drying, continuous veneer processing, and industrial wood-panel production where controlled veneer moisture content is required before further processing.

Important Shipping Information:

  1. This product requires shipping: Yes
  2. Yaklaşık Nakliye Ağırlığı: 123,459 lbs
  3. Approx. Shipping Length: 1,422 in
  4. Approx. Shipping Width: 175 in
  5. Approx. Shipping Height: 110 in
  6. Shipping Time: 7–30 Days according to the supplied information
  7. Paketleme Ölçüleri: To Be Confirmed before final freight calculation
  8. Üretim/Teslim Süresi: To Be Confirmed for the exact STM-1332-12+1 configuration

Garanti:1 Yıl.

Malzemenizi, boyutunuzu ve üretim hedefinizi bize bildirin. STMDRAGON uygun konfigürasyonu önerecektir.

Ürün detayları

Ek bilgi

Weight 123459 kg
Dimensions 1422 × 175 × 110 cm
Model

STM-1332-12+1

Makine Türü

2-Layer Veneer Roller Dryer

Working Width

2800 mm

Working Layers

2

Heating Section

24,000 mm

Cooling Section

2,000 mm

Veneer Transportation Speed

1.5–15 m/min

Roller Spacing

333 mm

Total Installed Power

108 kW

Transport Motors

7.5 kW × 2 = 15 kW

Heating Motors

7.5 kW × 12 = 90 kW

Cooling Motor

3 kW × 1 = 3 kW

Heating Medium

Saturated steam or heat conduction oil

Saturated Steam Pressure

0.6–1.0 MPa

Drying Temperature

140–160°C with saturated steam / 160–190°C with heat conduction oil

Steam Consumption

Approximately 2700 kg/h

Heat Conduction Oil Requirement

Approximately 1,600,000 kcal/h

Veneer Density

Approximately 590 kg/m³

Suitable Veneer Thickness

1.5–4.5 mm

Initial Veneer Moisture

Approximately 60%

Final Veneer Moisture

10% ± 2%

Load Ratio

Approximately 85%

Drying Capacity

Approximately 2.4 m³/h

Overall Machine Size

36,120 × 4,450 × 2,800 mm

Total Machine Weight

Approximately 56,000 kg

Feeding

With automatic feeding

This product requires shipping

Yes

Approx. Shipping Weight

123,459 lbs

Approx. Shipping Length

1,422 in

Approx. Shipping Width

175 in

Approx. Shipping Height

110 in

Gönderim Süresi

7–30 Days according to the supplied information

Packing Dimensions

To Be Confirmed before final freight calculation

Production/Handling Time

To Be Confirmed for the exact STM-1332-12+1 configuration

Garanti

1 Yıl.

Teklif isteğinde bulunun

Request a quote for STMDRAGON STM-1332-12+1 2-Layer Veneer Roller Dryer Machine.

Üretim gereksiniminizi, elektrik standardınızı ve varış limanınızı gönderin. Size uygun konfigürasyon ve güncel bir teklif ile yanıt vereceğiz.

Özel yapılandırma
İhracat belgeleri
Kurulum desteği
Yedek parçalar mevcut
Teknik, sipariş ve teslimat SSS

Questions about STMDRAGON STM-1332-12+1 2-Layer Veneer Roller Dryer Machine

Özelleştirilmiş makine teklifinizi talep etmeden önce net yanıtlar verin.

Can I get a price for STMDRAGON STM-1332-12+1 2-Layer Veneer Roller Dryer Machine?

Evet. Gerekli konfigürasyon, kapasite, çalışma boyutu, elektrik standardı ve varış limanınızı STMDRAGON’a gönderin. Güncel bir teklif hazırlayacağız.

Fiyat neden tek bir sabit sayı olarak gösterilmiyor?

Endüstriyel makineler her proje için yapılandırılır. Nihai fiyat, kapasite, otomasyon, elektrik bileşenleri, isteğe bağlı ekipman, paketleme ve nakliye koşullarına bağlı olabilir.

Makine özelleştirilebilir mi?

Evet. Çalışma boyutu, çıktı, kontrol sistemi, güvenlik seçenekleri, besleme ve boşaltma ekipmanları ile diğer yapılandırma gereksinimlerini tartışabiliriz.

Hangi güç kaynağını sağlayabilirsiniz?

Elektrik standardı, varış ülkesi için hazırlanabilir. Talebinizde gerekli voltaj, frekans ve faz bilgisini paylaşınız.

Siemens, Schneider veya diğer elektrikli bileşenleri talep edebilir miyim?

Tercih edilen elektrik markaları, nihai teknik teklif aşamasında görüşülüp onaylanabilir.

Makine malzemem için uygun mu?

Malzeme türünü, kalınlığını, boyutlarını ve hedef çıktıyı belirtin. STMDRAGON uygun konfigürasyonu önerecektir.

Teklif alabilmemiz için hangi bilgileri göndermeliyim?

Lütfen ürün adı, kapasite hedefi, çalışma boyutu, malzeme, elektrik standardı, varış ülkesi veya limanı ve gerekli seçenekleri gönderin.

Genellikle garanti süresi nedir?

Garanti şartları nihai teklifte onaylanır. Anlaşmaya varılan ekipman kapsamına göre genellikle 12 aylık garanti sunulur.

Yedek parçalar mevcut mu?

Evet. Tavsiye edilen yedek parçalar makine ile birlikte temin edilebilir veya nihai siparişe göre daha sonra düzenlenebilir.

Operasyon kılavuzları sağlayabilir misiniz?

Anlaşmaya varılan makine kapsamına göre İngilizce teknik dokümanlar dahil edilebilir.

Makineyi sevkiyat öncesinde inceleyebilir miyim?

Evet. Sevkiyat öncesinde fabrika denetimi, video testi veya üçüncü taraf denetimi düzenlenebilir.

FOB veya CIF nakliyeyi ayarlıyor musunuz?

Tekliflerimiz FOB Çin limanı şartlarına göre hazırlanabilir. Talep üzerine varış limanınıza CIF nakliyesi mevcuttur.

Makine nasıl paketlenir?

Paketleme, makine boyutuna, taşıma yöntemine ve varış yerine göre seçilir. İhracat paketleme detayları sevkiyat öncesinde onaylanır.

Üretim teslim süresi nedir?

Teslim süresi, konfigürasyon ve fabrika programına bağlıdır. Kesinleşen üretim süresi nihai teklifte belirtilir.

Kurulum desteği sağlıyor musunuz?

Kurulum, devreye alma ve uzaktan teknik destek proje ve varış yerine göre görüşülebilir.

STMDRAGON ithalat belgelerinde yardımcı olabilir mi?

Anlaşmalı sevkiyat için gerekli olan ticari fatura, paketleme listesi ve normal ihracat belgelerini koordine edebiliriz.

İlk olarak bir set satın alabilir miyim?

Evet. Çoğu makine, nihai konfigürasyon ve fabrika şartlarına bağlı olarak bir set halinde fiyatlandırılabilir.

Makine modelinin benim için uygun olduğunu nasıl anlarım?

Üretim hedefinizi ve alan detaylarınızı gönderin. Ekibimiz, sipariş vermeden önce uygun modelleri ve konfigürasyonları karşılaştıracaktır.

Teslimattan sonra müşterilere destek verebiliyor musunuz?

STMDRAGON, kararlaştırılan sipariş kapsamına göre satış sonrası koordinasyon, teknik takip ve yedek parça desteği sağlar.

STMDRAGON ile şimdi nasıl iletişim kurabilirim?

Aşağıdaki Teklif Talep formunu kullanarak, WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya proje detaylarınızla İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim projenizi tartışmaya hazır mısınız?

Taleplerinizi gönderin. Çin'deki makine ekibimiz uygun çözümle yanıt verecektir.

Teklif İsteği
WhatsApp